ŚWIETLICA WARKAŁY

UWAGA - ZAJĘCIA W  ŚWIETLICY ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

 

 

 

Ferie w świetlicy, po mimo braku śniegu, były bardzo udane. Pierwszy dzień był dość nudny, ponieważ było to przedstawienie planu na ferie. Z każdym kolejnym dniem było tylko lepiej.

Tegoroczne Pożyteczne Wakacje w świetlicy w Warkałach powoli dobiegają końca. Młodzi mieszkańcy podolsztyńskiej wsi mają już za sobą dwa tygodnie pełnych wrażeń zajęć i do zakończenia realizacji projektu pozostały im już tylko dwa dni.

Czwartek (23.07) i piątek (24.07) upłynął dzieciom z Warkał pod znakiem sadzenia tui i wycieczki do Olsztyna. Najwięcej radości uczestnikom projektu przyniosła piątkowa wizyta w olsztyńskiej jednostce Straży Pożarnej.

Za nami trzy dni realizacji projektu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Warkały i Okolic „Nasza Szkoła”, który otrzymał dotację w ramach konkursu „Pożyteczne Wakacje 2009”.

W nienajlepszą pogodę, ale w jak najlepszych nastrojach Świetlica w Warkałach powitała tegoroczną wiosnę! Nie obyło się bez tradycyjnego spalenia marzanny i pieczenia kiełbasek.

Ostatnie dni upłynęły podopiecznym ze Świetlicy w Warkałach pod znakiem niezwykłych atrakcji. W minioną sobotę w siedzibie Świetlicy odbył się wielki bal karnawałowy, natomiast w środę czternaścioro dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe wzięło udział w wycieczce do Olsztyna.

Już w najbliższą sobotę 7 lutego na wszystkie dzieci mieszkające w Warkałch czekać będzie nie lada niespodzianka.