ŚWIETLICA ŁOMY

     PN    WT    ŚR    CZ    PT     SO  
Godziny otwarcia  

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

9:00

15:00 

 

 

Świetlica w Łomach zaprasza na zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży w godz. od 9:00-15:00.

Pewnego wakacyjnego popołudnia, korzystając z pięknej aury, wybraliśmy się na wycieczkę rowerową. Celem naszej podróży było Lawendowe Pole w Nowym Kawkowie.

Ferie zimowe to wymarzony czas zabawy na śniegu, ale pogoda nas zaskoczyła dodatnią temperaturą. Ferie rozpoczęliśmy 26 stycznia a skończyliśmy 6 lutego. Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób. W pierwszym i drugim tygodniu ferii program został tak ułożony, aby wszystkie chętne dzieci miały możliwość z niego skorzystać.

Coroczną symboliką Świąt Bożego Narodzenia są ozdoby bożonarodzeniowe. Również w tym roku na świetlicy w Łomach nie zabrakło tradycyjnego spotkania warsztatowego, podczas którego rodzice wspólnie z dziećmi mogli przygotować własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe.

Ferie zimowe można spędzić np. w górach, ale dla dzieci i młodzieży z Łomów nasza świetlica miała wiele innych atrakcji. Pośród nich na szczególną uwagę zasługuje m.in. wyjazd na basen do Dobrego Miasta. Ciekawostką było to, iż był to wyjazd rodzinny. W drugim tygodniu razem z dziećmi wybraliśmy się do MULTIKINA na film "Pingwiny z Madagaskaru".

Tegoroczne wakacje upłynęły pod znakiem nowego projektu przygotowanego przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie. Przez dwa miesiące mieliśmy okazję uczestniczyć w zajeciach stacjonarnych, spotkaniach integracyjnych oraz wyjazdach i wycieczkach. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia integracyjne.