Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza malarki amatorki z terenu Powiatu Olsztyńskiego do udziału w IX edycji Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece Impresje”.

 

baner do internetu kalendarz 2018

 

regulamin do internetu kalendarz 2018

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na VII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego "WARMIA POWER" 2017, który odbędzie się 18.11. 2017 r. w Hali Sportowej w Stawigudzie.
 
 
banerek WP 2017 na strone

Schola Węgajty i Grupa Agathos zapraszają na Laboratorium Tradycji 2017 - warsztaty dziedzictwa kulturowego (Nowe Kawkowo, Węgajty i Górowo Iławeckie na Warmii).

Wioska Teatralna 2017 - sztuka współistnienia, zaczątki. 22-28 lipca 2017.

Już za kilkanaście dni w miejscu nazywanym Perłą Mazur, odbędzie się wydarzenie niezwykłe, wyjątkowe , na którym trzeba być.

Nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa 10 maja 2017 r. ukazała się kolejna obowiązkowa lektura dla każdego przedszkolaka.

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza wszystkich wykonawców amatorów do udziału w XLIV Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy Poezję".

Teatr Węgajty zaprasza w najbliższą sobotę na nietypową majówkę kulinarno-muzyczną. W programie od godz.16.00 zbieranie dzikich roślin jadalnych i gotowanie z natury, a o godz. 19:00 koncert m.in. zespołu „Syreny” (wykonawcy m.in.: Miłka Majczyno, Ola Kowalczyk).

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia. Patronat honorowy nad festiwalem ponownie objął wokalista Andrzej Piaseczny.

W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić na IX edycję „Jesiennego Pucharu Strzeleckiego z okazji narodowego Święta Niepodległości”.

GOK w Jonkowie zaprasza seniorów z Gminy Jonkowo do udziału w bezpłatnym szkoleniu z podstaw obsługi komputera.