W najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja "Sztuki w Obejściu". Wiecej informacji na stronie organizatora: http://sztukawobejsciu.eu/

Plakat sztuka 2020 na strone

 

Zapraszamy do skadania ofert na zapewnienie obsługi gastronomicznej wydarzenia plenerowego w dniu 12.09.2020 r. w Jonkowie. Termin składania ofert upływa 4 września br.

TREŚĆ OGŁOSZENIA 

 

Przedstawiamy nasze propozycje na drugi miesiąc wakacji w Łomach. Zapraszamy!

plakat wakacje sierpien lomy

Jeśli interesujecie się starymi, klasycznymi autami to z pewnością powinniście w sobotę 15 sierpnia odwiedzić Jonkowo. Warto sobotnie popołudnie spędzić w Jonkowie w towarzystwie pasjonatów motoryzacji i ich perełek. Zapraszamy🛺

plakNap2020 2

Zapraszamy na kolejne zajęcia warsztatowe dla seniorów. Spotykamy się w czwartki 13 i 20 sierpnia oraz wyjątkowo w poniedziałek 24 sierpnia. We wszystkich terminach zaczynamy  o godz. 17.00 na Jonkowskich Błoniach.

plakat warszaty 3

Zapraszamy na koncert Zespołu PRO MUSICA ANTIQUA. Koncert Zespołu „Pro Musica Antiqua” organizowany jest przy wsparciu Związku Gmin Warmińsko - Mazurskich jako zadanie pn.: „Muzyka europejska w zabytkach i >przyrodzie Warmii i Mazur” zrealizowane przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Koncert 2020 Jonkowo plakat 3

Przedstawiamy nasze propozycje na drugi miesiąc wakacji. Zapraszamy!

plakat wakacje sierpien jonkowo net

 

 

Zapraszamy na kolejne zajęcia warsztatowe dla seniorów. Spotykamy się w każdy czwartek sierpnia o godz. 17.00 na Jonkowskich Błoniach.

plalat warszaty 2 net

Zapraszamy na kolejne zajęcia warsztatowe dla seniorów. Spotykamy się w każdy czwartek sierpnia o godz. 17.00 na Jonkowskich Błoniach.

Już 22 lipca, zapraszamy starsze dzieci (od 10 lat) i młodzież na warsztaty filmowe🎥📸 Pokażemy jak się lata dronami i montuje filmy np. na Youtuba. Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z naszymi procedurami związanymi z COVID-19 i wypełnij zamieszczone poniżej oświadczenie o stanie zdrowia i  świadomości ryzyka. Swoje zgłoszenie wraz z załączonym i podpisanym oświadczeniem wyślij na maila:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona!

ZARZĄDZENIE DYREKTORA GOK

 PROCEDURA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA GOK W TRAKCIE EPIDEMI COVID-19 

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA I ŚWIADOMOŚCI RYZYKA DZIECKO

 

foto

Zaczynamy Akcję Wakacje! Zachowując wszelkie środki ostrożności, w trochę zmienionej formule w związku z epidemią koronawirusa, przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży atrakcje na świeżym powietrzu. W związku w obostrzeniami udział w zajęciach możliwy jest tylko na zapisy, po zapoznaniu się z regulaminami oraz złożeniu stosownych oświadczeń przez opiekunów prawnych.

ZARZĄDZENIE DYREKTORA GOK

 PROCEDURA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA GOK W TRAKCIE EPIDEMI COVID-19 

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA I ŚWIADOMOŚCI RYZYKA

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA I ŚWIADOMOŚCI RYZYKA DZIECKO

 

plakat wakacje

Masz pomysł na festyn, happening, imprezę kulturalną lub warsztaty edukacyjne? Chcesz zrobić  coś ciekawego w swoim środowisku? Weź udział w Konkursie Inicjatyw, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie w ramach projektu „Jonkowo – Warmia - Lokalnie”.

Zgłoszenia inicjatyw są przyjmowane do 12 czerwca 2020 r. do godz. 15.00.

UWAGA! Dla wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w Konkursie Inicjatyw organizujemy warsztaty, podczas których pokażemy, jak prawidłowo opisać swój pomysł, uzasadnić potrzebę jego realizacji oraz jakiego rodzaju wydatki mogą być ponoszone w ramach zaplanowanych działań.

Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2020 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury
w Jonkowie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć życie kulturalne naszej gminy i zrobić coś ciekawego dla swojej społeczności! (na warsztaty obowiązują zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8.06.2020r).

Projekt „Jonkowo – Warmia - Lokalnie” jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020”.

 Pliki do pobrania: 

Regulamin Jonkowo - Warmia  - Lokalnie

Wniosek na inicjatywy lokalne Jonkowo - Warmia - Lokalnie pdf

Wniosek na inicjatywy lokalne Jonkowo - Warmia - Lokalnie docx

wykaz-kosztów-kwalifikowanych Jonkowo Warmia Lokalnie

Przewodnik po projekcie Jonkowo - Warmia - Lokalnie

Karta oceny

pasek logo

 

 

 

Jonkowo on - line koncertowa sobota. Najlepsza muzyka już w najbliższą sobotę od 18:00. Live koncerty, występy na żywo na naszych kanałach YouTube i Facebook!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ECBx7-KethA

 

plakat koncert